מוצרים בסל הקניות
0
לעגלת הקניות
קשקשים בקרקפת

קשקשים בקרקפת

פתרונות חדשניים עבור קשקשים בקרקפת

קשקשים בקרקפת

בניגוד להמון לבעיות לא נעימות אך בלתי נראות, תופעת קשקשים בקרקפת יכולים לגרום אי נוחות גדולה לכל אדם, אישה או גבר. כל אדם מודע לעצמו ירגיש שלא בנוח כשפתיתי עור קטנים ולא אסתטיים נופלים מראשו על הכתפיים או אפילו על האנשים סביבו.


כאשר מתחילים לנסות לפתור את הבעיה, חשוב מאוד לבדוק האם יש בעיות נוספות הקשורות לשיער ולעור. למשל, בעיות שיער ובעיות ציפורניים (סדקים, התקלפות) פעמים רבות קשורות בינן לבין עצמן ומקורן במחסור בוויטמינים מסוימים בגוף. חסכים אלה יכולים לגרום גם לנשירת שיער מוגברת, תופעה מדאיגה שיש לדאוג לה מבעוד מועד למניעת השלכות בלתי הפיכות (התקרחות).


הסיבות להופעת קשקשים והקשר לבריאות הכללית


קשקשים בקרקפת זה למעשה התקלפות של העור באזור זה. הסיבות לכך יכולות להיות מגוונות, החל מתזונה בלתי מאוזנת ועד לשימוש בשמפו לא מתאים המייבש את העור יתר על המידה.
לא תמיד יש צורך באבחון רפואי של בעיות מסוג זה, ניתן להתחיל קודם בטיפול באמצעות שמפו נגד קשקשים ואמצעים קוסמטיים אחרים. אך במידה ושום מזה לא עוזר ומופיעים תסמינים מדאיגים נוספים, כדאי לבדוק את העניין לעומק.


הפתרונות המודרניים עבור קשקשים בקרקפת


עם זאת, רוב הזמן הקשקשים הינם תוצאה של החיים המודרניים המלאים במצבי לחץ, זיהום אוויר, תנאי מזג אוויר משתנים ואוכל לא איכותי במיוחד. לשם טיפול בעור הקרקפת מומלץ לנסות לא רק שמפו נגד קשקשים אלא גם אמפולות המיועדות להזנה אינטנסיבית של השיער והעור, מסכות דומות ושאר מוצרים נלווים.

בשוק ישנם מותגים רבים המייצרים מוצרים אלה, חלקם שייכים גם לתחום הדרמוקוסמטיקה המאופיינת בחומרי גלם כמה שיותר טבעיים. חלקם גם בעלי סימון המעיד על הימנעות מניסויים על בעלי חיים (פרט חשוב בקוסמטיקה עבור אנשים רבים בימינו). המבחר הרב מאפשר למצוא את המוצר המתאים לכל אחד ואחת.


עם המגוון הרב של מוצרים שונים לטיפוח השיער והעור, אין שום סיבה לסבול מתופעת קשקשים בקרקפת. בזכות ההיצע הרב והמחירים המשתלמים של רשת החנויות "דרך היופי" ניתן ליהנות מראש נקי מקשקשים ושיער מבריק במחירי יבואן!

x
x
טווח מחירים
סגירה
facebook phone Contact us סניפים search
';