מוצרים בסל הקניות
0
לעגלת הקניות
קטלוג צבעי שיער בדרך היופי

קטלוג צבעי שיער בדרך היופי

קטלוג צבעי שיער

כל מה שצריך לדעת על רכישת מוצרים על סמך קטלוג צבעי שיער


כיום ניתן למצוא בקלות כל צבע שיער רצוי באמצעות קטלוג צבעי שיער. צביעה של השיער זו הדרך האפקטיבית ולעיתים הפשוטה ביותר לרענן את המראה החיצוני של כל אישה, בין אם מדובר באישה צעירה המתנסה בסוגי מראה שונים, או אישה מבוגרת יותר המחפשת להסוות את שיער השיבה שצץ פה ושם ולא מעיד דבר על תחושתה הפנימית והחיונית של הגברת.

קטלוג צבעים
כיצד לצבוע את השיער?

 


יש שבוחרים להפקיד את שיערן באופן קבוע לידיי מעצבי שיער, אך במקרים רבים מדובר בהשקעה לא מוצדקת, משום שניתן לבצע צביעת שיער במסגרת הביתית בצורה מוצלחת לא פחות, ולעיתים אף יותר. הצלחת התהליך תלויה באופן בלעדי בשני דברים: איכות המוצר והקפדה על הוראות היצרן.
כאשר מדובר בצבע אחיד על פני כל השיער, ביצוע המשימה בבית הינו פשוט ונגיש ביותר. ניתן לעשות אותו גם לבד, אך עזרה מצד אימא, אחות או חברה יכולה לעזור לוודא שהצבע פוזר באופן אחיד על כל השיער. במידה ומעוניינים לעשות גוונים בשיער – מומלץ לפנות למעצב שיער שיעשה את השזירה של קווצות השיער הצבועות בצורה מקצועית ואסתטית.


האם ניתן לסמוך על קטלוג צבעי שיער בבחירת הצבע המתאים?


כאשר מסתמכים על קטלוג צבעי שיער בעת בחירת הצבע, חשוב מאוד לקחת בחשבון שהצבע נראה באופן שונה בהשפעה של גורמים שונים. ביניהם: צבע העור, התאורה מסביב (שמש, פלורוסנט וכו'), עובי ומבנה השיער, צביעות קודמות, צבע השיער הטבעי ועוד.


ככל שצבע השיער כהה מדי, כך צבעים בהירים נתפסים בקושי רב יותר, ועדיף להבהיר את השיער לפני הצביעה. הליך זה גם יכול להיות מעט בעייתי ומסוכן, ובמקרים אלה עדיף לפנות לשירותי ספרות מקצועית. כדאי להפעיל שיקול דעת ולהבדיל בין השקעה הכרחית לבין משהו שנעשה יותר למען החווייתיות של התהליך ולא למען איכותי התוצאה.


כיום ניתן למצוא מקורות אינספור לצבעי שיער איכותיים שיעזרו לשמור על מראה רענן וזוהר יותר. רשת החנויות "דרך היופי" עוזרת לכם ליהנות מכל סוגי הצבע שניתן למצוא בכל קטלוג צבעי שיער ידוע ומכל מוצרי השיער הנלווים מהיבואנים הגדולים ומהמותגים המובילים בשוק תוך חיסכון משמעותי במחיר בזכות צמצום הפערים בין היבואנים לקונים.

x
x
טווח מחירים
סגירה
facebook phone Contact us סניפים search
';